Hakkımızda

Vizyonumuz:
Tasarım ve uygulama becerileri ile sağlık yatırımlarında dünya ölçeğinde referans bir kurum olmak.

Misyonumuz:
Sağlık sektörüne yüksek nitelikli tesisler kazandırmak.
background

Projeler

20 Ülke

35 Şehir

2 Milyon m2 Alan

80 Proje

Tüm Projelerimiz
image

Kalite ve Müşteri Memnuniyeti Politikamız

Acıbadem Proje Yönetimi, yatırım kararı alma süreci de dahil, proje sürecinin tüm aşamalarında ortaya çıkacak riskleri önceden belirleyecek ve yönetecek bir anlayış içinde, “iş”in işveren tarafından belirlenen anayasası çerçevesinde, kontratların hazırlanmasından test ve devreye alma yönetimine kadar komple bir Proje Yönetim hizmetini, konusunda uzman ekibiyle ve yurt içi-yurt dışı çözüm ortaklarıyla birlikte sunabilmektedir. Acıbadem Proje Yönetimi, büyük yatırımların, büyük başarılara dönüşmesi için çalışmaktadır.

Kaliteyi Deneyimleyin

“ Acıbadem Proje Yönetimi, büyük yatırımların, büyük başarılara dönüşmesi için çalışmaktadır.”
Image

İşini seven, kıymetini bilen, gelişimi alışkanlık haline getirmiş bir Proje Yönetim ekibiyiz. Aynı çatı altında olmaktan haz alarak, paydaşlarımızla birlikte alanımızdaki bilgi ve tecrübelerimizi pekiştiririz.

“Şeffaflık” ve “gizlilik” ilkeleri doğrultusunda kurduğumuz güçlü işbirlikleri ile sağlık hizmeti sunumuna kolaylık sağlayan, yatırım planlama, tasarım ve proje yönetimi hizmetlerini en doğru şekilde geliştirir ve hayata geçiririz.

image

Verdiğimiz tüm hizmetlerimizi ilk seferinde doğruya ulaşarak, tam zamanında ve optimum maliyette yapmak vazgeçilmez prensiplerimizdir.

Yurtiçi ve yurtdışındaki tüm projelerimizde müşteri odaklılık ana hedeftir, bu nedenle müşteri memnuniyetinin arttırılması için müşteri beklentilerinin hep bir adım ötesinde olmaya dikkat ederiz.

Grup Firmalarımız

Image
Image Image Image Image Image Image Image Image Image
image

Bu çerçevede Acıbadem Proje Yönetimi A.Ş. olarak, çalışanlarına geliştirici faaliyetler üretme konusunda teşvikte bulunmayı ve bu yolda atılacak adımlar için gereken kaynakları sağlamayı, yasal şartlara, şartnamelere uygun olarak, müşteriye uluslararası standartlarda kaliteli hizmet sunmayı, kaynaklarımızı en etkin biçimde kullanmayı, faaliyetlerimizi sürekli iyileştirmek ve tüm çalışanlarımız tarafından bu politikamızın benimsenmesini, uygulanmasını sağlamak ve entegre yönetim sistemlerinin etkinliğinin sürekli gelişeceğini taahhüt ederiz.